English

UX/UI

בעולם הדיגיטלי של היום יש לנו מטרה ברורה מול העיניים: החוויה של המשתמש שלך.
בין אם מדובר באתר תדמיתי או באפליקציה שימושית, חווית משתמש מוצלחת היא אבן הפינה להצלחה שיווקית, ומהווה בסיס לרוב הפעילות הדיגיטלית כיום.

בעוז אנחנו מאמינים בחשיבה מקדימה על החוויה של המשתמש – ממש לשים את עצמנו בנעליים שלו ולדמיין את המסלול שהוא עובר באתר או באפליקציה שלנו. אנחנו לוקחים בחשבון את המקום ממנו המשתמש הגיע אלינו, מה הוא מחפש, לאיזה מידע הוא מעוניין להגיע ומה התוכן שאנחנו רוצים להבליט ומתוך כל זה אנחנו יוצרים את הדרך שלו, מוכוונת המרה ונקייה מהפרעות.

משם אנחנו ממשיכים לעיצוב מרשים ותואם מיתוג, ומגישים לך בסופו של דבר אתר או אפליקציה שמשרתים את המטרות שלך בצורה אופטימלית, והיי – זה שכל האריזה של העניין הזה היא ממש ממש יפה – זה בטח לא מזיק. 

קרא על סיפורי ההצלחה שלנו

מה אנחנו עושים הכי טוב

צוות ה-UI/UX שלנו מתמקד בהבנת מסע הלקוח שלך וביצירת חווית משתמש מרשימה שמבטיחה שהלקוחות שלך יקבלו את המידע שהם צריכים והתמיכה שהם מחפשים.

תהליך יצירת האתר אינטרנט כולל אפיון, עיצוב ופיתוח אתר, תוך ליווי של איש SEO לאורך כל התהליך על מנת לייצר את האתר הנכון למנועי החיפוש של קהלי היעד. פיתוח שפת המותג על גבי עמודי האתר משודרג באמצעות עיצוב יצירתי, אנימציות והדמיות תלת מימד. תהליך התכנות כולל חיבור לפלטפורמות דיגיטליות וCRM על מנת לסגור את מעגל השיווק.

באיפיון ועיצוב מערכות נקבעים כיצד יתבצעו התהליכים והפונקציות במערכת. זה כולל את התכנון של מבנה המערכת, הבחנת הרכיבים השונים והפרמטרים הטכניים, עיצוב ממשקי המשתמש (UI), ניהול המידע, ובניית תכנית פיתוח מדויקת. נכון לשלב זה, נמצאים פרטים טכניים כמו ארכיטקטורת המערכת, מבנה מסדי הנתונים, והצרכה של משאבים טכנולוגיים.

עיצוב ואיפיון דפי נחיתה הם יסוד לבניית חוויית משתמש מוצלחת.  באמצעות גרפיקה משולבת תכנון ייחודי וקריאטיבי, אנו חושפים את קהל היעד לוובינר קרוב, תערוכה עתידית או פונקציות חדשות בחברה. דפי הנחיתה מעניקים מבט מעמיק ומערכתית על השירות או המוצר, מעוררים עניין ומזמינים לפעולה. יש חשיבות רבה להטמעה של כלי מדידה על דפי הנחיתה לאופטמיזציה ושיפור מתמיד. 

צוות הדיגיטל של עוז ידע לנהל לכם קמפיינים מדוייקים ודו”חות על דפי הנחיתה שתקימו

עיצוב אפליקציות מובייל הוא אמנות שמשלבת בין יעילות וחוויית משתמש מושלמת. באמצעות ממשק מינימלי, ניווט אינטואיטיבי ואנימציות יעילות, אנו יוצרים חוויית שימוש נעימה ויעילה על פלטפורמה קטנה וניידת.

עיצוב מוצרים דיגיטליים מגוונים הוא כלי חשוב לחברות. בעבודה עם פלטפורמות כמו HubSpot או WordPress, קוד פתוח ואינטגרציות ניתן ליצור כלים שימושיים לאני המכירות, אנשי השיווק ואף ללקוחות הקיימים והפוטנציאלים של החברה. איפיון נכון ושימוש בגרפיקה מושקעת מעניקים ערך ליוזר. בנוסף, ניתן ליישם אנליטיקה לניתוח עמוק של הנתונים, מה שמאפשר לראות את התמונה המלאה והממוקדת יותר של הפעילות ואופטימיזציה מתמדת.