English

מצגת זה כל הסיפור

לכל אחד יש סיפור, אתה רק צריך מישהו שיספר אותו נכון.

בין אם מדובר בהצגת נתונים כספיים, יצירת אינטראקציה עם קהל המשתתפים או תיאור של מי ומה אתם כחברה – הצוות של עוז ראה הכל ועשה הכל, ואנחנו בעיקר יודעים איך לספר את הסיפור שלכם בצורה הנכונה ביותר. כל מצגת מספרת סיפור אחר ולכל מצגת יש מטרה אחרת, כך שאם חשבתם שמצגת זה שם קוד לפסטיבל נחירות – תחשבו שוב, כי המצגות של עוז הן לא כמו מצגות אחרות.

תהליך של בניית מצגת מתחילה באפיון נכון, סטוריטלינג מקצועי, כתיבת תוכן, עיצוב מרשים והנפשות שנותנות חיים לסיפור, כאשר כל סוג של מצגת דורש גישה שונה ופתרונות מתאימים. מצגת משקיעים לגיוס כספים שונה מאוד ממצגת הדרכה, וזו שונה מהותית ממצגת חברה ובעוד שמצגות סוף שנה ידרשו התאמות שונות לחלוטין. 

אננו בוחרים לעבוד על פאוורפוינט ובעיקר לא מפחדים ממנה – אנחנו יודעים להפיק מהפלטפורמה הזו את המקסימום האפשרי כך שבסופו של דבר תקבלו מצגת מרשימה וקוהרנטית ולא פחות חשוב מכך – קלה לעריכה, לגמרי בלעדינו.

 

המצגת המנצחת שלכם, במרחק לחיצה אחת

מה אנחנו עושים הכי טוב

סיפור החברה הוא נרטיב מוכר וידוע עבור כל חברה. השאלה האם אתם יודעים לספר אותו החוצה ללקוחות הפוטנציאלים שלכם? למשקיעים? לחברות הבנות?

מצגת חברה היא נכס אסטרטגי שרלוונטי לכל דרגי החברה. חשוב לבנות אותה באיפיון נכון, עם טון החברה ובשפה ויזואלית שתתכתב עם כל שאר נכסי החברה.

חמש דקות ראשונות – זה מה שיש לך כשאתה פונה למשקיע ומנסה להשיג את תשומת ליבו. סטוריטלינג מדויק יכול לעשות את ההבדל בין פגישה כושלת ללחיצת יד שתבטיח את המשך המו”מ. 

עבדתם קשה כל השנה? צריכים להוכיח את זה מול הבורד בסוף השנה? רוצים להבטיח שתציגו את הנתונים הנכונים ותדעו לספר את הסיפור שלכם מול מקבלי ההחלטות? זרימה נכונה, היררכיית מידע והבלטת נתונים בעיצוב יצרו עבורכם מצגת מדוייקת.

תצוגה דינאמית, מעבר בין עמודים ללא צורך במפתחים ובקוד, עריכה קלה – מה עוד איש מכירות צריך על הטאבלט שלו? 

מצגות אינטראטיביות הן כלי לאנשי מכירות, לאנשי שיווק, לתערוכות ולהדרכות, עם תפריטים ומעברים קליקבילים בין עמודים שונים שיוצרים חווית משתמש נוחה עם אפקט של אונליין, בלי צורך באינטרנט. 

כולם צריכים מצגות, וכולם גם יודעים איך זה נראה כשכל אחד בחברה מנסה להרכיב לעצמו מצגת באופן עצמאי לגמרי. מעבר להשקעה הגדולה של יצירת מצגת מאפס בכל פעם מחדש – חוסר האחידות הוא נזק למותג שלכם. 

על מנת לאחד את נראות המצגות בחברה יש לבנות טמפלייט נכון, להטמיע את הצבעוניות של מיתוג החברה, פונטים, שפה עיצובית, סגנון טבלאות, בולטים ועוד.

בניית טמפלייט למצגת פאוורפוינט נכונה והפצה לכלל החברה, יכולה לחסוך הרבה כאבי ראש למי שמחזיק את המיתוג בידיים שלו.

מצגת פאוורפוינט יכולה להיסגר במספר רב של פורמטים, בין אם כתמונה (JPG), מסמך PDF, מצגת לתצוגה וגם כסרטון MP4. 

היתרון בעיצוב מצגת מונפשת וסגירה לסרטון על ידי סטודיו לעיצוב, היא הקלות בעריכת התוכן, המוסיקה והעיצוב על ידי המשתמש ללא צורך במעצב או אנימטור בשלב השני. ניתן לסגור שקפים ספציפיים לסרטון, להתאים לגודל ולפורמט שתבחרו ללא צורך בתוכנות אנימציה מורכבות.